25 відгуків
+380 (97) 082-30-93
+380 (95) 395-05-07
Стекло и зеркала от компании "СК СВАР"

Душова фурнітура

Прайс-листи по фурнітурі та інструменту для скла і дзеркал знаходяться в розділі Прайс-лист.Для того, щоб прайс-лист відкрився з фотографіями потрібно скачати файл. Підрозділи по категоріям знаходяться в нижній частині Excel-файлу
Фурнітура для скла та дзеркал
Скло — дуже крихкий матеріал, що вимагає особливого підходу при кріпленні. Як відомо, звичайна фурнітура не підходить для виробів з скла, при використанні такої фурнітури, скла (дзеркала) можу тріснути або подряпатися. Саме тому для кріплення дзеркал і скляних виробів використовується спеціальна фурнітура, яка убезпечить дзеркала, скла від пошкоджень.
Крім того, спеціальна фурнітура необхідна і для дзеркал, адже кріплення дзеркала до стіни не повинно порушувати відображають можливості дзеркал. Тому зазвичай для кріплення дзеркал до поверхні використовується прихована фурнітура, яка закріплюється на зворотному боці дзеркала, або підвіски з декоративними заглушками, які не порушують візуальний образ дзеркала.
Для кріплення скляних полиць до стін використовуються власники, при створенні яких були враховані всі фізичні властивості скла, особливо його вагу. Фурнітура для кріплення скляних полиць розрахована на полки різної товщини, під кожну полицю кріплення підбирається індивідуально в залежності від її товщини і розмірів. Гумові і силіконові елементи фурнітури для скляних полиць дозволяють уникнути пошкоджень поверхні скла.
Металеві опори для скляних столів. Фурнітура для скляних столів.
Наша компанія займається фурнітурою для скляних столів і виробництвом металевих опор для скляних столів у Києві.
В основному, наші металеві опори для скляних столів використовуються для збірки: журнальних, обідніх столів, тумб під аудіо-відео техніку, меблів і стелажів. Перевагою наших металевих опор для столів є простота збірки і міцність готової конструкції.
Комплектація стійки для скляних столів:
1) Опора верхня (металевий п'ятак) O25-O50-O60 2) хромована Труба O25-O50-O60 3) Вузол розриву O25-O50-O60 4) металева Шпилька М8 5) Опора нижня (регульована, декоративна, коліщатка)

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner